Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Akademia Rainbow

Ocena 0/5

Piątek - 4 października 2019 r. Wielkie Święto Szkoły. Urodziny patrona Stanisława Konarskiego i podpisanie patronatu z Akademią Rainbow. Na uroczystość przybyli znamienici goście: Starosta Szamotulski Beata Hanyżak, Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Jakub Rutnicki, Wizytator Kuratorium Oświaty w Poznaniu Wojciech Wiecki, Wicestarosta Powiatu Szamotulskiego Rafał Zimny, Członek Zarządu Kazimierz Michalak, Przewodnicząca

Komisji Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej Maria Przybylska, Dyrektor Wydziału Oświaty, Spraw Obywatelskich, Sportu i Turystyki Jan Stefaniak, Radna Powiatowa Anna Rudy, Dyrektor Akademii Rainbow Filip Szmidt, Aleksandra Wodzyńska koordynator projektu klas pod patronatem Akademii Rainbow oraz Grażyna Kaźmierczak Redaktor Naczelna Wronieckiego Bazaru. Dyrektor Sławomir Barszczewski przywitał zebranych na sali i podziękował wszystkim, którzy przyczynili się do dzisiejszego sukcesu. Nasza szkoła jest jedną z ośmiu szkół w Polsce, które mają możliwość współpracy z Akademią Rainbow. Następnie głos zabrali pani Beata Hanyżak i pan Jakub Rutnicki, którzy pogratulowali sukcesu szkole i życzyli owocnej współpracy z największym touroperatorem wyjazdów zagranicznych w Polsce, firmą Rainbow. Kulminacyjnym momentem było oficjalne podpisanie umowy patronackiej między Dyrektorem Szkoły Sławomirem Barszczewskim i Dyrektorem Generalnym Akademii Rainbow Filipem Szmidtem. Następnie Aleksandra Wodzyńska i Filip Szmidt wręczyli wychowawcom klas technikum organizacji turystyki pakiety z podręcznikami dla uczniów. Uroczystą akademię uświetnili uczniowie klas technikum i branżowej szkoły I stopnia. Po uroczystości dyrekcja szkoły, zaproszeni goście i przedstawiciele klas technikum organizacji turystyki oficjalnie przecięli wstęgę, otwierając nową pracownię turystyki. Dyrekcja szkoły pragnie podziękować wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy przygotowali dzisiejszą akademię.

Brawo Wy! 

 

powrót do kategorii
Poprzedni

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.