Zespół Szkół nr. 2 Wronki

Co nowego w technikum organizacji turystyki?

Ocena 0/5

Co nowego w technikum organizacji turystyki?

 

Maj i czerwiec to bardzo intensywne miesiące dla naszych Animatorek Czasu Wolnego.

28 maja Festyn rodzinny zorganizowany przez Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Nowej Wsi wsparli swoimi umiejętnościami uczniowie klas Technikum Organizacji Turystyki pod czujnym okiem pani Marleny Piekarek

1 czerwca na zaproszenie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Zbigniewa Herberta we Wronkach uczennice technikum organizacji turystyki wraz z opiekunką Marleną Piekarek zorganizowały najmłodszym uczniom gry i zabawy ruchowe, animacje taneczne i wiele innych atrakcji. Malowanie buziek, baloniaki, tatuaże czy ruchowe animacje, to część umiejętności, które zdobywają uczniowie tego kierunku na zajęciach z trenerami  Akademia Rainbow oraz realizując autorski program pani Marleny Piekarek na przedmiocie "Animacje czasu wolnego"

5 czerwca poświeciły swój czas, pracując wolontaryjnie przy Turnieju Kręglarskim Amica Kids, z okazji Dnia Dziecka

W ostatni weekend maja uczniowie technikum organizacji turystyki zdobyli kolejną umiejętność. 25 osób ukończyło Kurs Baristy, zorganizowany przez certyfikowanych trenerów ze Stowarzyszenia Polskich Barmanów.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności