Zespół Szkół nr. 2 Wronki

20 lecie Eurokoła

Ocena 0/5

W sierakowskim gościńcu Jaroszewskie Wzgórze odbyła się uroczystość, o której nikt nie marzył. EUROKOŁO celebrowało  bowiem dwudziestą rocznicę działalności,  przenosząc się na plan filmów gangsterskich.

Uczestnicy imprezy wystąpili w wyszukanych stylizacjach z lat międzywojennych. Na początku w świat rodziny z „Ojca chrzestnego” wprowadziła wszystkich pomysłodawczyni i opiekunka EUROKOŁA Agnieszka Sobkowiak.   Następnie uczniowie, odegrali krótkie scenki z filmów o włoskiej Cosa Nostra. Zadbali przy tym o odpowiednie gadżety i charakteryzację , które dodawały uroku przyjęciu.

Klimatyczne wnętrza, wspólne tańce, piękne dekoracje, pyszne jedzenie i wspaniały tort oraz cudowna atmosfera sprawiły, że zaliczono  imprezę do jednych z tych niezapomnianych .

W opiece nad uczniami Agnieszkę Sobkowiak wspomagała Magdalena Dąbrowska.

Podziękowania dla Rady Rodziców za dofinansowanie kosztów transportu.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności