Zespół Szkół nr. 2 Wronki

Szczepienia w szkole

Ocena 0/5

Szanowni Państwo.

Uprzejmie informuję, iż istnieje możliwość zgłoszenia Państwa dzieci  do szczepienia przeciwko wirusowi Covid-19.

Wychowawcy przeprowadzą z uczniami na ten temat rozmowy. Jeśli będą chętni uczniowie- bardzo proszę o wypełnienie deklaracji do 10 września, których wzór  Państwa dzieci otrzymają od wychowawców.

Szczepienie będzie się odbywać w 3 lub 4 tygodniu września na terenie SP ZOZ w Szamotułach.

Informuję, iż podczas szczepienia ucznia do 16 roku życia musi być obecny Rodzic.

 

Dyrektor

Sławomir Barszczewski

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności