Zespół Szkół nr. 2 Wronki

Ambasadorzy EPAS - nasza działalność

Ocena 0/5

Uczniowie z naszego EUROKOŁA — Maria Firlet, Maria Konieczna i Jędrzej Rój — wraz z opiekunką Agnieszką Sobkowiak wzięli udział w specjalistycznym szkoleniu zorganizowanym przez Biuro Parlamentu Europejskiego we Wrocławiu.

Podczas spotkania młodzież dowiedziała się, jak działa Parlament Europejski, jaki wpływ ma na życie obywateli oraz jakie możliwości oferuje młodym ludziom w ramach unijnych inicjatyw.

Nasza szkoła uczestniczy w programie EPAS, który wzmacnia postawy obywatelskie i zachęca do aktywnego udziału w życiu społecznym.

Co już zrobili nasi Ambasadorzy?

kącik informacyjny o PE w bibliotece

gazetka w klasopracowni historii

quizy o Parlamencie Europejskim

filmiki do szkolnych mediów

Jesteśmy niezwykle dumni z ich zaangażowania!

Trzymamy kciuki za kolejne europejskie działania! 

#EPAS #ParlamentEuropejski #EUROKOŁO #EdukacjaObywatelska #Szkoła #Młodzież #Europa #AktywnośćObywatelska #Wrocław #AmbasadorzyEP

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności