Zespół Szkół nr. 2 Wronki

Edukacja prawna

Ocena 0/5

338558257_592042922959018_1532587761754653709_n 

Dzięki stałej współpracy z Sądem Rejonowym w Szamotułach, uczniowie naszej szkoły mieli dziś okazję uczestniczyć w zajęciach z edukacji prawnej.
Klasy IV TA i TB oraz II TB uczestniczyła w zajęciach "Mediacja jako pozasądowy sposób rozwiązywania sporów z uwzględnieniem mediacji rówieśniczej.", które prowadziły Monika Rotnicka i Magdalena Adamczewska, zawodowe mediatorki.
Klasa IIITA udała się do sądu i brała udział w rozprawie "W sprawie o zadośćuczynienie za krzywdę odniesioną w wypadku komunikacyjnym", którą prowadził sędzia Kajetan Kosterkiewicz.
Bardzo dziękujemy pracownikom Sądu Rejonowego w Szamotułach za przeprowadzenie merytorycznych zajęć oraz możliwość wzięcia udziału w rozprawie sądowej.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności