Zespół Szkół nr. 2 Wronki

Eurokoło w Warszawie

Ocena 0/5
Eurokoło zdobywa stolicę!
Centrum Nauki Kopernik, spacer Krakowskim Przedmieściem, zwiedzanie Zameku Królewskiego i Traktu Królewskiego, Muzeum Powstania Warszawskiego, Monumentalny Pałac Kultury i Nauki, a na koniec dnia rejs po Wiśle. Piękna pogoda, wspaniałe miejsca i imponująca Warszawa zapierający dech w piersiach widok Warszawy zrobił na młodzieży wrażenie. Wszystko co dobre, szybko się kończy. Dziękujemy paniom Agnieszce Sobkowiak i Magdalenie Dąbrowskiej za zorganizowanie wyjazdu oraz opiekę nad młodzieżą. Radzie Rodziców oraz panu Tomaszowi Wroczyńskiemu dziękujemy za dofinansowanie wyjazdu do Warszawy.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności