Zespół Szkół nr. 2 Wronki

Temu, który odważył się być mądrym"

Ocena 0/5

30 września to wielkie święto naszej szkoły. Dzień Patrona Stanisława Konarskiego. W tym dniu tradycją jest zaprzysiężenie klas pierwszych i włączenie do całej społeczności szkolnej. Z powodu obostrzeń sanitarnych w uroczystej akademii brały udział wybrane klasy i byli to uczniowie klas pierwszych.

Dyrektor szkoły Sławomir Barszczewski w swoim przemówieniu przybliżył sylwetkę naszego patrona oraz pogratulował młodzieży dobrego wyboru. Wyboru szkoły, która wskaże im dwie drogi. Drogę odwagi i mądrości.  Reprezentacje klas złożyły ślubowanie na sztandar.
Uczniowie klas II TA i TC przygotowali, krótką oprawę artystyczną. Przedstawili życiorys i dokonania Stanisława Konarskiego, a Agata Dymek przepiękne wyrecytowała wiersz Teofila Lenartowicza "Złote serce". Więcej zdjęć - na FB

Galeria zdjęć

dzienp dzienp2 dzienp3 dzienp4
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności