Zespół Szkół nr. 2 Wronki

Razem na Święta

Ocena 0/5

 

W grudniu cała społeczność szkolna zaangażowała się w akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej pod nazwą "Razem na Święta".  Celem przedsięwzięcia jest zarówno pomoc innym, jak również budowanie wspólnot i kształtowanie odpowiedzialności za drugą osobę.  Postanowiliśmy w ramach akcji wspomóc Placówkę Opiekuńczo – Wychowawczą „Nasz Dom w Chrzypsku Wielkim. Za zebrane pieniądze kupiliśmy potrzebne dzieciom rzeczy codziennego użytku, które zostały wskazane przez dyrekcję placówki. Cieszymy się, że możemy dać trochę dobra na święta.

#RazemnaŚwięta

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności