Zespół Szkół nr. 2 Wronki

Światowy Dzień Wody

Ocena 0/5
22 marca to Światowy Dzień Wody, który obchodziliśmy wspólnie z Polską Akcją Humanitarną pod hasłem "Oszczędzanie wody to za mało".
Marta, Nadia, Martyna, Kinga i Michał z klasy 1TA wykonali gazetkę tematyczną oraz przygotowali garść ciekawostek dotyczących wody.
Pamiętajmy, aby dbać o naszą planetę!
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności