Zespół Szkół nr. 2 Wronki

Wycieczka do Małopolski

Ocena 0/5

Uczniowie klas I i II technikum organizacji turystyki i ekonomiczne trzy dni spędzili w Małopolsce.

Kraków i jego wspaniałe zabytki: Sukiennice, Kościół Mariacki, Zamek Królewski na Wawelu to tylko niektóre z atrakcji, jakie mogła zobaczyć młodzież w stolicy Małopolski.

Atrakcją drugiego dnia było szaleństwo w EnergyLandia

Trzeci dzień poświęcony był na zwiedzanie Kopalnia Soli Wieliczka

Dziękujemy Organizacja Imprez Turystycznych AGNA Agnieszka Siwek za profesjonalne zorganizowane wycieczki.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności