Zespół Szkół nr. 2 Wronki

Wykłady w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce

Ocena 0/5
Dziś uczniowie z klas ekonomicznych IIITA, IIITC i ITA wraz z opiekunami udali się na wycieczkę zawodoznawczą do Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Wielkopolski
Po miłym powitaniu i wprowadzeniu przez dyrektora Pana Mariusza Noworyta, praktyczne aspekty zawodów księgowych przedstawił Pan Krzysztof Blimel biegły rewident, dyplomowany księgowy i wykładowca akademicki. Wykład nt. „Perspektywy zawodowe w zawodach księgowych” ukierunkował naszym ekonomistom ścieżkę kariery zawodowej, o której mogą myśleć już teraz.
Następnie zapoznaliśmy się ze zbiorami historycznymi dokumentów i urządzeń księgowych, które zgromadziło SKwP.
Dzisiejszy wykład zapoczątkował współpracę partnerską, której ukoronowanie nastąpi w trakcie obchodów jubileusza 60 lecia naszej szkoły.
O szczegółach będziemy informować na bieżąco.
Dziękujemy za profesjonalny wykład, poczęstunek oraz upominki i gadżety

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności