Zebranie z rodzicami uczniów klas pierwszych - godz. 17.00 - sala gimnatyczna
15 - 09 - 2022 Godz. 17:00 Zebrania z rodzicami uczniów klas pierwszych Ocena 0/5 Zebranie z rodzicami uczniów klas pierwszych - godz. 17.00 - sala gimnatyczna
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!