Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego

Ocena 0/5

6 czerwca 2017 roku podpisana została umowa o dofinansowanie zadania pn."Budowa ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu

Szamotulskiego”. Projekt realizowany jest w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, złożonego w ramach naboru wniosków w LGD „Puszcza Notecka”. Szacunkowa wartość projektu wynosi ponad 86 tys. zł., w tym kwota pomocy to 45,5 tys. zł.

Przedmiotem projektu jest budowa dwóch siłowni zewnętrznych zlokalizowanych przy Zespole Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich we Wronkach (obejmująca 9 kpl. urządzeń) oraz przy Zespole Szkół nr 2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach (obejmująca 5 kpl. urządzeń).
Głównym celem operacji jest promocja walorów rekreacyjnych Powiatu Szamotulskiego, w tym obszaru Puszcza Notecka oraz upowszechnianie aktywnego stylu życia wśród mieszkańców Powiatu Szamotulskiego. Cel ten zostanie osiągnięty poprzez ogólnodostępność obiektów oraz różnorodność urządzeń siłowych, tworząc dogodne warunki korzystania dla osób z różnych grup wiekowych i o różnym stopniu sprawności fizycznej w tym grupom defaworyzowanym tj. osobom w wieku powyżej 50 r.ż. oraz młodzieży i osobom do 25 r.ż.
Przewidywany termin zakończenia projektu: październik 2017 r. 

W wyniku rozstrzygnięcia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego Powiat Szamotulski podjął prace związane z budową ogólnodostępnych siłowni zewnętrznych dla mieszkańców Powiatu Szamotulskiego zlokalizowanych na terenie Gminy Wronki. 

Wraz z początkiem października br. podpisane zostały umowy z wykonawcami planowanych obiektów, którzy niezwłocznie przystąpili do powierzonych im zadań.

Wszystkie prace przebiegły sprawnie, toteż 10 października br. nastąpiło oficjalne odebranie siłowni zlokalizowanej na placu wewnątrzszkolnym naszej szkoły, gdzie zamontowano urządzenia typu: wyciskanie siedząc, wyciąg górny, orbitrek, jeździec, narty biegówki a także małą architekturę w postaci tablicy informacyjno – promocyjnej, kosza i ławek. 
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Wronki do korzystania ze siłowni!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.