Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

19 Bal Zakochanych

Ocena 0/5

Trzeciego lutego po raz 19 rodzice, nauczyciele i przyjaciele szkoły spotkali się na Balu Zakochanych.
 Oprawę muzyczną zapewnił Dj Conrado, a o podniebienia zadbała Misa Smaków.
 Piękne nagrody ufundowali:
 Amica
 Andrzej Mamet
 Sklep "FAMA" Wronki
 Rafał, Mariusz Jeziorni
 Plantex Wronki
 Katarzyna Duda
 Sklep Agromasz
 Hotel Olympic
 Garden Barber Shop
 Studio Urody Xara
 Emilia Jędrzejczak Sklep meblowy
 Anna i Dariusz Lubik
 Arkadiusz Basinski
 Alicja Kuska-Bartoszak
 Marzena Maciejewska
 Elżbieta Jeziorna
 Misa Smaków
 ASSET - artykuły metalowe
 Stomatologia i Medycyna Estetyczna Aleksandra Tomaszewska
 Ośrodek Szkolenia Kierowców AUTO-TEAM Katarzyna Szczepska
 Rada rodziców przy Zespole Szkół nr 2 we Wronkach
 Uczniowie Zespołu Szkół nr 2 Wronki
 To wszystko zagwarantowało nam pełen sukces oraz duże fundusze na rzecz naszych uczniów.
 Dziękujemy za hojność sponsorów oraz naszych gości.                                                                                                 Chcielibyśmy również podziękować bohaterom, dzięki którym mogliśmy się bawić na Balu.
 To rodzice, nauczyciele i uczniowie naszej szkoły.
 Dziękujemy za Waszą pracę i pomoc w organizacji balu.

Do zobaczenia za rok - na jubileuszowym 20 Balu Zakochanych.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.