Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Podsumowanie roku szkolnego 2023/2024

Ocena 0/5

Szanowni Rodzice, Kochani Uczniowie!

1 września 2023 roku rozpoczęliśmy pracę w 24 oddziałach i z liczbą 603 uczniów. 

Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięć uczniów. Młodzież, która wybrała naszą szkołę na kolejny etap edukacji, przynosi zaszczyt nauczycielom i rodzicom.  Po podsumowaniu całorocznej pracy możemy się pochwalić wieloma sukcesami. Stypendia Starosty Powiatu Szamotulskiego dla najlepszego absolwenta otrzymali:

Filip Błażys, który ukończył technikum z najwyższą średnią ocen 5.83

Kacper Kotus, który ukończył Branżową Szkołę I Stopnia ze średnią ocen 4,87

Wytypowaliśmy uczennicę Karinę Stencel z klasy II TA do stypendium Prezesa Rady Ministrów, z najwyższą średnią ocen w szkole 5.80.

Do stypendium Starosty Powiatu Szamotulskiego wytypowaliśmy 66 uczniów ze średnią 5.0 i wyższą.

31 uczniów swoją pracą zdobyło świadectwa z wyróżnieniem.

Jesteśmy dumni z najlepszych uczniów z Branżowej Szkoły I Stopnia, ponieważ troje z nich uzyskało średnią ocen powyżej 4.75 i również zostali wytypowani do stypendium Starosty Szamotulskiego.

Nasi uczniowie są laureatami wielu konkursów przedmiotowych oraz są wszędzie tam, gdzie potrzebni są wolontariusze

Kampania społeczna "Drugie życie" 

Zwolnieni z Teorii 

Wroniecki Klub Biegacza 

Szamotuły Półmaraton 

WOŚP i wiele innych.

W tym roku mury Branżowej Szkoły I Stopnia opuszcza pierwszy rocznik uczniów w zawodach ślusarz i operator CNC, którzy objęci są programem klas patronackich przez Wronieckiej zakłady pracy Ferrum, Amica i Gelg

Podpisaliśmy umowę partnerską z Kadry Turystyki 

Naszymi partnerami w zakresie praktyk zawodowych dla uczniów technikum i zajęć praktycznych dla uczniów szkoły branżowej są Trol InterMedia, Hotel Olympic, Cech Rzemiosł Różnych.

Dzięki ciężkiej pracy nauczycieli, ogromnemu wsparciu rodziców, zaangażowaniu uczniów, odnieśliśmy ogromny sukces organizując 19 Bal Zakochanych, na którego bilety sprzedały się w tydzień.

Dziękujemy Radzie Rodziców za ogromne wsparcie, które otrzymujemy każdego dnia.

Szczególne podziękowania w trakcie uroczystości i statuetkę „Przyjaciela Szkoły” za wieloletnią pracę na rzecz Rady Rodziców otrzymali z rąk dyrektora pani Iwona Gajda i pan Michał Kaszkowiak.

Dziękujemy Wam za to, że codziennie mobilizujecie nas nauczycieli do jeszcze wydajniejszej pracy.

 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.